Przewozy busem

Toruń Grudziądz Holandia Inowrocław

Skontaktuj się już dziś! +48 608236777, +48 500705777

BUSY GRUDZIĄDŹ-HOLANDIA

Busy Grudziądz Holandia. Pasażerów z Grudziądza wybierających się do Holandii zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozu osób. Oferujemy busy do Holandii z Grudziądz. Nasze międzynarodowe usługi przewozowe obejmują m.in. Grudziądz – kujawsko – pomorskie.

Nasi kierowcy mają bardzo duże doświadczenie w przewozie osób na trasie m.in. Grudziądz Holandia, dzięki temu możemy zaoferować Państwu bezpieczne usługi przewozowe.

Naszym klientom z Grudziądza i okolic oferujemy komfortowy przejazd do Holandii, naszymi nowoczesnymi i komfortowymi busami. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe 9-osobowe busy Grudziądz Holandia z klimatyzacją, ogrzewaniem postojowym i ergonomicznymi fotelami. System audio – video, który funkcjonuje w naszych busach z Grudziądz do Holandii sprawi, że Państwa podróż minie szybko i przyjemnie.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwuj busy na trasie Grudziądz – Holandia.

tel. +48 608236777, 500705777, 56 6511556, biuro@mirex.travel.pl

Busy do Niemiec czy do Holandii z Bydgoszczy, Grudziądza, Świecia, Torunia, Inowrocławia,  czy Włocławka zawiozą Państwa pod wskazane miejsce czyli pod dom lub inny adres. Kursujemy dwa razy w tygodniu, wykonując przewóz osób rzetelnie, komfortowo i szybko.
Masz Pytania, zadzwoń i zapytaj o miasta i terminy które obsługujemy. Jesteśmy bardzo elastyczni, każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Firma  MIREX TRAVEL to komfort i bezpieczeństwo:

Certyfikat i Licencja na Międzynarodowy Transport Osób

Dodatkowe ubezpieczenie pasażerów na czas podróży

Regularny i profesjonalny przegląd aut na bieżąco

Doświadczeni kierowcy posiadający doświadczenie i przeszkolenie

Nasze busy jeżdżą również na trasach:

Toruń – Holandia, Grudziądz – Holandia, Inowrocław – Holandia. Nasze przykładowe trasy to:  Toruń – Bremen, Grudziądz – Bremen, Włocławek – Bremen, Toruń – Hannover, Toruń – Oldenburg, Grudziądz-Oldenburg.

Międzynarodowy Transport osób prowadzimy z takich miast jak: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Grudziądz, Świecie, Chełmno, Włocławek, Venlo, Eindhoven, Arnhem, Nijmegen, Utrecht, Rotterdam, Amsterdam, Bremen, Brema, Oldenburg. W Polsce priorytetem jest całe województwo kujawsko pomorskie, zapraszamy!