Przewozy busem

Toruń Grudziądz Holandia Inowrocław

Skontaktuj się już dziś! +48 608236777, +48 500705777

BUSY WOCŁAWEK-HOLANDIA

Busy Włocławek Holandia. Pasażerów z Włocławka, Kowala wybierających się do Holandii zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozu osób. Oferujemy busy do Holandii m.in. z Włocławka i Kowala. Nasze międzynarodowe usługi przewozowe obejmują m.in. Włocławek i Kowal – kujawsko – pomorskie.

Nasi kierowcy mają bardzo duże doświadczenie w przewozie osób na trasie m.in. Włocławek Holandia, Kowal Holandia, dzięki temu możemy zaoferować Państwu bezpieczne usługi przewozowe.

BUSY WŁOCŁAWEK HOLANDIA – KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Naszym klientom z Włocławka, Kowala i okolic oferujemy komfortowy przejazd do Holandii, naszymi nowoczesnymi i komfortowymi busami. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe 9-osobowe busy Włocławek Holandia, Kowal Holandia z klimatyzacją, ogrzewaniem postojowym i ergonomicznymi fotelami. System audio – video, który funkcjonuje w naszych busach z Włoclawka i Kowala do Holandii sprawi, że Państwa podróż minie szybko i przyjemnie.

Zapraszamy dokontaktu i rezerwacji busa na trasie Włocławek – Holandia.

tel. +48 608236777, 500705777, 56 6511556, biuro@mirex.travel.pl

W województwie kujawsko – pomorskim przewóz osób busami do Holandii oferujemy m.in. z miejscowości: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Wąbrzeźno, Brodnica, Rypin, Lipno.

Busy do Niemiec czy do Holandii z Bydgoszczy, Grudziądza, Świecia, Torunia, Inowrocławia,  czy Włocławka zawiozą Państwa pod wskazane miejsce czyli pod dom lub inny adres. Kursujemy dwa razy w tygodniu, wykonując przewóz osób rzetelnie, komfortowo i szybko.
Masz Pytania, zadzwoń i zapytaj o miasta i terminy które obsługujemy. Jesteśmy bardzo elastyczni, każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Firma  MIREX TRAVEL to komfort i bezpieczeństwo:

Certyfikat i Licencja na Międzynarodowy Transport Osób

Dodatkowe ubezpieczenie pasażerów na czas podróży

Regularny i profesjonalny przegląd aut na bieżąco

Doświadczeni kierowcy posiadający doświadczenie i przeszkolenie

Nasze busy jeżdżą również na trasach:

Toruń – Holandia, Grudziądz – Holandia, Inowrocław – Holandia. Nasze przykładowe trasy to:  Toruń – Bremen, Grudziądz – Bremen, Włocławek – Bremen, Toruń – Hannover, Toruń – Oldenburg, Grudziądz-Oldenburg.

Międzynarodowy Transport osób prowadzimy z takich miast jak: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Grudziądz, Świecie, Chełmno, Włocławek, Venlo, Eindhoven, Arnhem, Nijmegen, Utrecht, Rotterdam, Amsterdam, Bremen, Brema, Oldenburg. W Polsce priorytetem jest całe województwo kujawsko pomorskie, zapraszamy!