ul. Wybickiego 82, 87-100 Toruń, Polska
+48 608236777, 500705777 biuro@mirex.travel.pl

Busy Brodnica Holandia, Rypin, Lipno. Pasażerów z Brodnicy, Rypina, LIpna wybierających się do Holandii zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozu osób. Oferujemy busy do Holandii m.in. z Brodnicy, Lipna, Rypina. Nasze międzynarodowe usługi przewozowe obejmują m.in. Brodnicę, Rypin i Lipno – kujawsko – pomorskie.

busy brodnica holandia

Nasi kierowcy mają bardzo duże doświadczenie w przewozie osób na trasie m.in. Brodnica, Rypin, Lipno Holandia, dzięki temu możemy zaoferować Państwu bezpieczne usługi przewozowe.

Busy Brodnica Holandia – Komfort i Bezpieczeństwo

Naszym klientom z Brodnicy, Górzna, Zbiczna, Rypina, Lipna i okolic oferujemy komfortowy przejazd do Holandii, naszymi nowoczesnymi i komfortowymi busami. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe 9-osobowe busy Holandia – Brodnica, Górzno, Rypin, Lipno z klimatyzacją, ogrzewaniem postojowym i ergonomicznymi fotelami. System audio – video, który funkcjonuje w naszych busach z pojezierza brodnickiego do Holandii sprawi, że Państwa podróż minie szybko i przyjemnie.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji busa na trasie Brodnica, Lipno, Rypin – Holandia.

tel. +48 608236777, 500705777, 56 6511556, biuro@mirex.travel.pl

W województwie kujawsko – pomorskim przewóz osób busami do Holandii oferujemy m.in. z miejscowości: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Wąbrzeźno, Brodnica, Rypin, Lipno, Szubin.

busy z brodnicy do holandii