ul. Wybickiego 82, 87-100 Toruń, Polska
+48 608236777, 500705777 biuro@mirex.travel.pl

Busy Inowrocław Holandia Szubin. Pasażerów z Inowrocławia, Szubina wybierających się do Holandii zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozu osób. Oferujemy busy do Holandii m.in. z Inowrocławia i Szubina. Nasze międzynarodowe usługi przewozowe obejmują m.in. Inowrocław i Szubin – kujawsko – pomorskie.

busy inowrocław holandia

Nasi kierowcy mają bardzo duże doświadczenie w przewozie osób na trasie m.in. Inowrocław Holandia, Szubin Holandia, dzięki temu możemy zaoferować Państwu bezpieczne usługi przewozowe.

Busy Inowrocław Holandia – Komfort i Bezpieczeństwo

Naszym klientom z Inowrocławia, Szubina i okolic oferujemy komfortowy przejazd do Holandii, naszymi nowoczesnymi i komfortowymi busami. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe 9-osobowe busy Inowrocław Holandia, Szubin Holandia z klimatyzacją, ogrzewaniem postojowym i ergonomicznymi fotelami. System audio – video, który funkcjonuje w naszych busach z Inowrocławia i Szubina do Holandii sprawi, że Państwa podróż minie szybko i przyjemnie.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji busa na trasie Inowrocław, Szubin – Holandia.

tel. +48 608236777, 500705777, 56 6511556, biuro@mirex.travel.pl

W województwie kujawsko – pomorskim przewóz osób busami do Holandii oferujemy m.in. z miejscowości: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Wąbrzeźno, Brodnica, Rypin, Lipno, Szubin.

busy z włocławka do holandii