ul. Wybickiego 82, 87-100 Toruń, Polska
+48 608236777, 500705777 biuro@mirex.travel.pl

Busy do Niemiec z Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza. Zadzwoń tel. 608236777. Wybierając się w Podróż do Niemiec czy Holandii zastanawiamy się: bus czy Autokar. Firma  Mirex Travel proponuje Państwu przejazd naszym busem kursującym na trasie kujawsko-pomorskie Niemcy-Holandia wygodnymi i sprawdzonymi pojazdami marki Renault Trafic. Wszystkie nasze busy na trasie Niemcy i Holandia są nowoczesne z pełnymi pakietami bezpieczeństwa, kierowcy z dużym doświadczeniem.

Nasi Klienci wybierając się za zachodnią granicę, do pracy bądź odwiedzić swoich bliskich mogą liczyć na pełen profesjonalizm.

Busy do Niemiec z Torunia, Bydgoszczy, Inowrocławia, Grudziądza

busy do niemiec z bydgoszczy torunia włocławka grudziądzaBusy do Niemiec czy do Holandii z Bydgoszczy, Grudziądza, Świecia, Torunia, Inowrocławia,  czy Włocławka zawiozą Państwa pod wskazane miejsce czyli pod dom lub inny adres. Kursujemy dwa razy w tygodniu, wykonując przewóz osób rzetelnie, komfortowo i szybko.
Masz Pytania, zadzwoń i zapytaj o miasta i terminy które obsługujemy. Jesteśmy bardzo elastyczni, każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Firma  MIREX TRAVEL to komfort i bezpieczeństwo:

  • Certyfikat i Licencja na Międzynarodowy Transport Osób
  • Dodatkowe ubezpieczenie pasażerów na czas podróży
  • Regularny i profesjonalny przegląd aut na bieżąco
  • Doświadczeni kierowcy posiadający doświadczenie i przeszkolenie
  • Wszystkie wymagane dokumenty i ubezpieczenia